KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13374121
nr 1337 4121
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Etsning, Botanical Garden, . Signerad, numrerad 107/310. Motivet: 32x40 cm
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:23:06
200 kr
300 kr
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin